Dzień Myśli Braterskiej 2024

      Możliwość komentowania Dzień Myśli Braterskiej 2024 została wyłączona

75 DH

22 lutego to dzień upamiętniający urodziny Roberta i Olave Baden-Powell. To dzięki parze Naczelnych Skautów ludzie z całego globu od ponad stu lat nawiązują ze sobą i ze światem skautowe więzi. Dzień Myśli Braterskiej jest właśnie po to, by te więzi wzmocnić jeszcze bardziej; by naprawdę poczuć, że wszyscy jesteśmy częścią jednego ruchu, a wszelkie podziały są tylko pozorne.⚜️

WASZA PRZYJAŹŃ TO NASZA SIŁA!

Dlatego, by okazać Wam wdzięczność za Wasze wsparcie nasi harcerze 22 lutego 2024 roku i w najbliższych dniach zapukają do drzwi wszystkich naszych przyjaciół i sympatyków. W ten sposób chcemy wyrazić jak bardzo doceniamy wszelkie akty dobroci skierowane w naszą stronę.

Otworzyliście dla Nas serca, teraz otwórzcie również i drzwi!💚🧡