Imieniny Zucha 2024!

      Możliwość komentowania Imieniny Zucha 2024! została wyłączona

75 DH

Czuj, Czuwaj!

„Raz na cztery lata zuch się staje pępkiem świata!” 💛

Właśnie z tej okazji, nasze dwie gromady zuchowe – 15 GZ „Łowcy Przygód” 🥾 oraz 25 GZ „Poszukiwacze Skarbów” 🦊 – wspólnie świętowały Imieniny Zucha 2024.


Stąd też, na zuchową brać, czekało wiele niespodzianek, ale także wspaniałej zabawy, a nasza harcówka rozbrzmiała gwarem i radością wspólnego harcowania. ☀️


Spotkanie w tak licznym gronie pozwoliło nie tylko na integrację pomiędzy zuchami, ale też szczyptę rywalizacji w wielu konkurencjach. Nie zabrakło również pamiątkowych przypinek oraz słodkich przysmaków – bo czymże byłyby imieniny bez tortu? Szczególnie świętowane nie tylko raz na cztery lata, ale i raz w całej zuchowej przygodzie! 🎂

Jednak, co najważniejsze, nasze świętowanie było jedynie preludium tego, co w zuchowaniu najważniejsze – nadchodzących przygód, wspaniałych przyjaźni oraz słońca, które jaśniejąc ze Znaczka Zucha będzie przyświecać każdemu dniu spędzonemu na harcerskim szlaku. ⚜️☀️

Dlatego też, jeszcze raz, kierujemy do naszych Najmłodszych, najserdeczniejsze życzenia! 💛

 

Na instagramie 15 GZ, możecie obejrzeć filmik z tego wydarzenia! 🎥

Link: https://www.instagram.com/reel/C3uVaQYIeqA/?igsh=MWh3b3l3YXpnYW1hZQ==