Msza święta na pożegnanie ks. druha Kamila

      Możliwość komentowania Msza święta na pożegnanie ks. druha Kamila została wyłączona

75 DH

W niedzielę 30 czerwca podczas Mszy świętej o godz. 12.00 parafianie pożegnali ks. Kamila, który po ponad 3,5 latach pracy duszpasterskiej w Zaklikowie decyzją ks. biskupa ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza został mianowany wikariuszem parafii Tarnowska Wola w dekanacie Nowa Dęba.

Eucharystia zgromadziła wielu parafian, pragnących wyrazić wdzięczność za jego służbę kapłańską. Słowa podziękowań złożył ks. proboszcz Michał Mierzwa, p. Izabela Spyra w imieniu wszystkich parafian oraz przedstawiciele grup duszpasterskich, którymi zajmował się ks. Kamil – Liturgicznej Służby Ołtarza, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Scholi Dziecięcej „Ignis” oraz 5 Szczepu Harcerskiego „Brzask”. Życzliwe słowa skierowały dzieci I Komunijne wraz z rodzicami, Schola „Cantate Deo”, Wspólnota Lektorów Dorosłych oraz wiele indywidualnych osób.

Bardzo dziękuję wszystkim parafianom, począwszy od najmłodszych po najstarszych, za ten czas wspólnej drogi ku Bogu i drugiemu człowiekowi. Były to dla mnie wyjątkowe lata, które wiele mnie nauczyły – przede wszystkim tego, jak wiele dobra można stworzyć razem, we wspólnocie kapłanów z wiernymi. Niech Bóg Wam błogosławi i będzie obecny w Waszej codzienności!
Ks. Kamil

Zdjęcia – Sylwia Janiszewska